אתרי שיתוף לסרטוני וידאו

יום שישי, 4 בנובמבר 2011 , Posted by MobileTec Technologies at 18:47

כיום וידאו הינו אחד ממקורות קידום האתרים החשובים ביותר שקיימים, מלבד Youtube יש לא מעט אתרים שמשתווים מבחינת אפקט הקידום- SEO. ויש כאלו שאף עולים על Youtube בנישות מסויימות.
כשמעלים סרטון חדש לרשת תמיד כדאי להעלות אותו ליותר מאתר שיתופי אחד, וע"י כך ליצור יותר מקורות תנועה לאתר האינטרנט שאותו מקדמים.

#
Name
URL PR
1 Youtube http://www.youtube.com 9
2 College Humor http://www.collegehumor.com 8
3 MySpace TV http://vids.myspace.com 8
4 Ning http://www.ning.com 8
5 Yahoo Video http://video.yahoo.com 8
6 Athena Web http://www.athenaweb.org 7
7 Atom Films http://www.atom.com 7
8 Big Think http://www.bigthink.com 7
9 Blip TV http://blip.tv 7
10 Blog TV http://www.blogtv.com 7
11 Break http://www.break.com 7
12 Cnet TV http://cnettv.cnet.com 7
13 Current TV http://www.current.com/ 7
14 Daily Motion http://www.dailymotion.com 7
15 Fire Ant TV http://www.fireant.tv 7
16 Funny or Die http://www.funnyordie.com 7
17 GameTrailers http://www.gametrailers.com 7
18 Get Miro http://www.getmiro.com 7
19 Grind TV http://www.grindtv.com 7
20 Hulu http://www.hulu.com 7
21 Imeem http://www.imeem.com 7
22 Internet Archive http://www.archive.org/details/movies 7
23 Joost http://www.joost.com 7



7
25 Lycos http://mix.lycos.com 7
26 Metacafe http://www.metacafe.com 7
27 Mogulus http://www.mogulus.com 7
28 Motion Box http://www.motionbox.com 7
29 Multiply http://multiply.com 7
30 Rambler Vision http://vision.rambler.ru 7
31 Revver http://www.revver.com 7
32 Scivee TV http://www.scivee.tv 7
33 Spike http://www.spike.com/ 7
34 Truveo http://www.truveo.com 7
35 Ustream http://www.ustream.tv 7
36 Veoh http://www.veoh.com 7
37 Video Jug http://videojug.com 7
38 Vimeo http://www.vimeo.com 7
39 WebShots http://www.webshots.com 7
40   E Snips http://www.esnips.com 6
41 12 Seconds TV http://12seconds.tv 6
42 4Shared http://www.4shared.com 6
43 5min http://www.5min.com 6
44 AniBoom http://www.aniboom.com 6
45 Babel Gum http://www.babelgum.com 6
46 Buzz Net http://www.buzznet.com 6
47 Crackle http://www.crackle.com 6
48 Dalealplay http://www.dalealplay.com 6
49 Ebaums World http://www.ebaumsworld.com 6
50 Engage Media http://www.engagemedia.org 6
51 Everyzing http://www.ramp.com 6
52 Eye Spot http://www.eyespot.com 6
53 Free V Log http://www.freevlog.org 6
54 Funny Junk http://www.funnyjunk.com 6
55 GodTube http://www.godtube.com 6
56 Gorilla Mask http://www.gorillamask.net 6
57 Grouper http://www.grouper.com 6
58 Heavy http://www.Heavy.com 6
59 How Cast http://www.howcast.com 6
60 I Am Bored http://www.i-am-bored.com 6
61 Ikbis http://ikbis.com 6
62 India Video http://www.indiavideo.org 6
63 Islamic Tube http://www.islamictube.net 6
64 Jaycut http://jaycut.com 6
65 Jumpcut http://www.jumpcut.com 6
66 Justin TV http://www.justin.tv 6
67 Live Leak http://www.liveleak.com 6
68 Live Video http://www.livevideo.com 6
69 Mania TV http://www.maniatv.com 6
70 Mojiti http://mojiti.com 6
71 One True Media http://www.onetruemedia.com 6
72 One World TV http://tv.oneworld.net 6
73 ooVoo http://www.oovoo.com 6
74 Our Media http://www.ourmedia.org 6
75 Ovi http://share.ovi.com 6
76 Pandora TV http://www.pandora.tv 6
77 Photobucket http://photobucket.com/recent/videos 6
78 Pure Video http://www.purevideo.com 6
79 RuTube http://rutube.ru 6
80 Sevenload http://www.sevenload.com 6
81 Show Medo http://www.showmedo.com 6
82 Shred or Die http://www.shredordie.com 6
83 Smotri http://smotri.com 6
84 Stage 6 http://stage6.divx.com 6
85 Stupid Videos http://www.stupidvideos.com 6
86 Sumo TV http://www.sumo.tv 6
87 Teacher Tube http://www.teachertube.com 6
88 TinyPic http://www.tinypic.com 6
89 Tu TV http://www.tu.tv 6
90 Viddler http://www.viddler.com 6
91 Video Bomb http://www.videobomb.com 6
92 Videoontherocks.indya.com http://videoontherocks.indya.com 6
93 Vidilife http://www.vidilife.com 6
94 Vod Pod http://vodpod.com 6
95 Vuze http://www.vuze.com 6
96 WonderHowTo http://www.wonderhowto.com 6
97 YouTomb http://youtomb.mit.edu 6
98 Big Contact http://www.bigcontact.com 5
99 BoFunk http://www.bofunk.com 5
100 Broadband Sports http://broadbandsports.com 5
101 Broadcaster http://www.broadcaster.com 5
102 Cast Post http://www.castpost.com 5
103 Clevver http://www.clevver.com 5
104 Cuts http://www.cuts.com 5
105 Dada http://us.dada.net/video 5
106 Disclose TV http://www.disclose.tv 5
107 Dogster http://www.dogster.com/video 5
108 Dorks http://www.dorks.com 5
109 Dot Comedy http://www.dotcomedy.com 5
110 Drop Shots http://www.dropshots.com 5
111 Dump a Link http://www.dumpalink.com 5
112 Expo TV http://www.expotv.com 5
113 FameCast http://www.famecast.com 5
114 Famster http://www.famster.com 5
115 File Cow http://www.filecow.com 5
116 Flightlevel250 http://www.flightlevel350.com 5
117 Fliqz http://www.fliqz.com 5
118 Flurl http://www.flurl.com 5
119 Funny Hub http://www.funnyhub.com 5
120 Funny Place http://www.funnyplace.org 5
121 Glumbert http://www.glumbert.com 5
122 Graspr http://www.graspr.com 5
123 Hictu http://www.hictu.com 5
124 Holy Lemon http://www.holylemon.com 5
125 ICYou http://icyou.com 5
126 Jokeroo http://www.jokeroo.com 5
127 Kaneva http://www.kaneva.com 5
128 Kewego http://www.kewego.com 5
129 Kidzbop http://www.kidzbop.com 5
130 Magnify.net http://www.magnify.net 5
131 Mind Bites http://www.mindbites.com 5
132 Mojo Flix http://www.mojoflix.com 5
133 Monkee See http://www.monkeysee.com 5
134 My Video http://www.myvideo.co.za 5
135 My Video Karaoke http://www.myvideokaraoke.com 5
136 MyToons http://www.mytoons.com 5
137 Pickle http://www.pickle.com 5
138 Post Video Art http://www.post-videoart.com 5
139 Put File http://www.putfile.com 5
140 Rooftop Comedy http://www.rooftopcomedy.com 5
141 Snotr http://www.snotr.com 5
142 Spiked Humor http://www.spikedhumor.com 5
143 Spy Mac http://www.spymac.com 5
144 Street Fire http://www.streetfire.net 5
145 Tag World http://www.tagworld.com 5
146 Treemo http://www.treemo.com 5
147 Troop Tube http://www.trooptube.tv 5
148 Uvu.channel2.org http://uvu.channel2.org 5
149 V Log Map http://www.vlogmap.org 5
150 Vbox 7 http://vbox7.com 5
151 Video Dumper http://www.videodumper.com 5
152 Vidivodo http://www.vidivodo.com 5
153 Vidmax http://www.vidmax.com 5
154 Vmix http://www.vmix.com 5
155 Vsocial http://www.vsocial.com 5
156 We Game http://www.wegame.com 5
157 Yideoz http://www.yideoz.com 5
158 Yikers http://www.yikers.com 5
159 Your Daily Media http://www.yourdailymedia.com 5
160 Your File Host http://www.yourfilehost.com 5
161 Ziddo http://www.ziddio.com 5
162 Zooppa http://www.zooppa.com 5
163 Blog Cheese http://www.blogcheese.com 4
164 Clip Junkie http://www.clipjunkie.com 4
165 Clip Moon http://www.clipmoon.com 4
166 Clipser http://www.clipser.com 4
167 Constant Comedy http://constantcomedy.com 4
168 Cozmo TV http://www.cozmo.tv 4
169 Daily Comedy http://www.dailycomedy.com 4
170 Dave TV http://www.dave.tv 4
171 Dovetail TV http://www.dovetail.tv 4
172 Encyclomedia http://www.encyclomedia.com 4
173 Exprezzo http://www.ezprezzo.com 4
174 Flick Life http://www.flicklife.com 4
175 Flickr http://www.flickr.com 4
176 Flukiest http://www.flukiest.com 4
177 Free IQ http://www.freeiq.com 4
178 Guzer http://www.guzer.com 4
179 Helpful Video http://www.helpfulvideo.com 4
180 Hook TV http://www.hook.tv 4
181 HotShare Net http://www.hotshare.net/en/share/videos 4
182 Hungry Flix http://www.hungryflix.com 4
183 KoldCast TV http://www.koldcast.tv 4
184 Media Bum http://www.mediabum.com 4
185 Motor Sports Mad http://www.motorsportmad.com 4
186 Muslim Video http://tv.muslimvideo.com 4
187 Mypraize http://www.mypraize.com 4
188 Need for Fun http://www.needforfun.com 4
189 Nelsok http://www.nelsok.com 4
190 Open Film http://www.openfilm.com 4
191 Pokertube http://www.pokertube.com 4
192 Qube TV http://www.qubetv.tv 4
193 Self Cast TV http://www.selfcasttv.com 4
194 Shout File http://www.shoutfile.com 4
195 Show Me How To Play http://www.showmehowtoplay.com 4
196 Tube Desi http://www.tubedesi.com 4
197 Tubetorial http://www.tubetorial.com 4
198 Upload-fest.ru http://www.upload-fest.ru 4
199 Viddyou http://www.viddyou.com 4
200 Video Vat http://www.videovat.com 4
201 Video Web Town http://www.videowebtown.com 4
202 Videos.streetfile.net http://videos.streetfire.net 4
203 Vidiac http://www.vidiac.com 4
204 Vidipedia http://www.vidipedia.org 4
205 Viewdo http://www.viewdo.com 4
206 Voomed http://www.voomed.com 4
207 WebCastr http://www.webcastr.com 4
208 Wildscreen TV http://www.wildscreen.tv 4
209 You3B http://www.you3b.com 4
210 Zeec http://www.zeec.net 4
211 Zoopy http://www.zoopy.com/video/4 4
212 Activist Video http://www.activistvideo.org 3
213 ApnaTube http://www.apnatube.com 3
214 Arab Tube http://www.arabtube.tv 3
215 BGVIP TV http://www.bgvip.tv 3
216 Caught On Video http://www.caught-on-video.com 3
217 Clesh http://clesh.com 3
218 Crunchy Roll http://www.crunchyroll.com 3
219 Da Nerd http://www.danerd.com 3
220 Dekhona http://www.dekhona.com 3
221 Dumpthe.net http://www.dumpthe.net 3
222 Fark http://www.fark.com/video 3
223 Fun Mansion http://www.funmansion.com 3
224 Funny Reign http://www.funnyreign.com 3
225 Juju Nation http://www.jujunation.com 3
226 My Top Clip http://www.mytopclip.com 3
227 Pawky http://www.pawky.com 3
228 Rofl.to http://www.rofl.to 3
229 Skill Tip TV http://www.skilltip.tv 3
230 The X Vid http://www.thexvid.com 3
231 Tuney Fish http://www.tuneyfish.com 3
232 Tvosz http://www.tvosz.com 3
233 You Are TV http://www.youare.tv 3
234 Zapiks http://www.zapiks.com/_videos 3
235 Matrix Movies http://www.matrixmovies.net 2
236 On Fuego http://www.onfuego.com 2
237 Rediff http://is.rediff.com 2
238 The Big TV http://www.thebig.tv 2
239 U2 Up Fly http://www.u2upfly.com 2
240 Video Tabs http://video-tabs.com 2
241 Video123 http://www.video123.com 2
242 Aajkatv http://www.aajkatv.com 1
243 Clone Videos http://www.clonevideos.com 1
244 Drunkest http://www.thedrunkest.com 1
245 Entertaine http://www.entertane.com 1
246 Face Knock http://www.faceknock.com 1
247 Just Video http://www.justvideo.ca 1
248 Mob http://www.mob.com 1
249 Motor Sports Tube http://www.motorsportstube.com 1
250 WTF Humor http://www.wtfhumor.com 1


  Facebook Facebook שיתוף   Twitter Twitter שיתוף  Share/Bookmark   שיתוף

מספר הודעות: 0

Leave a Reply

הוסף רשומת תגובה